"rozbitý retardér" na Bazovského ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: M.T., 18. januára 2016

Dobrý deň,

rad by som upozornil na nefunkčný spomaľovač na ceste v blízkosti odpadkových košov resp. prechodu pre chodcov na Bazovského 19. Kúsky z neho sú pohodené po ceste a na jeho pôvodnom miesto ostala poškodená vozovka s dierou v ceste. Vzniknutá situácia je nebezpečná najmä pre chodcov z hľadiska vyššej rýchlosti prechádzajúcich vozidiel nakoľko im už nič nebráni spomaliť. V blízkosti je škôlka takže v lokalite je väčší pohyb detí a matiek s deťmi. Druhá nemenej dôležitá vec je aj možné poškodenie vozidiel keďže diera v ceste nie je zanedbateľná.

Ďakujeme za vyriešenie

19. január 2016

Odpoveď samosprávy

Úlomky sme ihneď odstránili, opravu zaradíme do plánu opráv a po skončení zimy budeme riešiť viaceré poškodené retardéry v Dúbravke.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ
09. február 2016

Martin

Trebalo by riest hlavne cesty
26. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Retardér je opravený, priechod premaľovaný a zvýraznený.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.