Neodstránený elektroodpad

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Martina 19. januára 2016

Uz par tyzdnov stoji volne vonku pri bytovom dome stara chladnicka ktoru niekto asi takymto nevhodnym konanim odstranil. Prsi na nu a mozu z nej vytekat nebezpecne latky.

19. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
04. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia Životného prostredia a územného plánovania bola stará chladnička z miesta odstránená.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania