Jantárová cesta (Petržalka)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Tomáš . 26. januára 2016

Dobrý deň, dlhé roky samospráva tvrdí že cestná komunikácia Jantárová cesta sa bude rekonštruovať zarovno s 2. etapou petržalskej elektricky. Dňa 26.01.2016 vedenie mesta povedalo: "Nebude sa realizovať výstavba žiadnej súbežnej cestnej komunikácie, ktorá bola v tomto území pôvodne plánovaná." Moja otázka teda znie dokedy bude Jantárová cesta len provizórna "stavebná komunikácia"? A kedy plánuje samospráva prerobiť Jantárovú cestu z provizórnej komunikácie na plnohodnotnú komunikáciu.
Ďakujem


http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/petrzalska-elektricka/magistrat-chysta-predlzenie-trate-elektricky-v-petrzalke.html?page_id=334535

27. január 2016

jajboli

Ja hlavne nechápem prečo električka končí na nejakej bezvýznamenej Vyšehradskej ulici a nie pri nemocnici Antolská. Zmysluplnejšie je ťahať to k nemocnici.
28. január 2016

Jozef

TreskPlesk :
1) kde presne pri nemocnici by mala byt konecna ? vela miesta tam nie je.

2) pacienti v nemocnici by boli urcite radi, keby im na obratisku pod oknami hrkotali elektricky od piatej rana az do polnoci.
28. január 2016

jajboli

Električky by mohli končiť na úrovni zástavky Betliarska, je tam mostík pre peších, ktorý ústí priamo k hlavnému vchodu do nemocnice.
28. január 2016

Michal Bordáč

Električka bude končiť až za Panonskou cestou keď sa vybudujú slnečnice - mesto
29. január 2016

Erik Mally

Ako konecna elektricky by sa malo vyuzit existujuce chatrajuce depo povodne myslene pre metro.
29. január 2016

jajboli

Veronika a to depo je kde?
31. január 2016

Matej

100% súhlas s týmto podnetom!
Žiaľ,oblieva ma studený pot pri prečítaní si vety "električka bude vsadená do existujúcej infraštruktúry". Ak tým myslia dočasnú Jantárovú vrátane nedokončených križovatiek, bude lepšie, keď sa s tým ani nezačne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania