Havarované vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

takéto vozidlo zaberá parkovacie miesto na Budatinskej ul. 69, bez platnej EK. parkuje tam už min. tak 3 mesiace a je tam dosť problém zaparkovať večer.

10. február 2016

Odpoveď samosprávy

Pracovníci oddelenia životného prostredia vykonali dňa 5. 02. 2016 kontrolu daného vozidla Škoda Forman bielej farby, evidenčné číslo BL 717IT a zadokumentovali ho. Prostredníctvom dopravného inšpektorátu zistíme majiteľa a upozorníme ho na odstavené vozidlo. V prípade, že si majiteľ nedá vozidlo opraviť, požiadame odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácii Okresného úradu Bratislava o vyradenie vozidla z cestnej premávky a následne políciu o vyradenie vozidla z evidencie. Až po vyradení vozidla z policajnej evidencie môžeme dať vozidlo odstrániť.

mestská časť BA-Petržalka
04. apríl 2016

Peter

vrak už zmizol
10. apríl 2016

Peter

vozidlo už bolo odstránené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania