Zvytočný trakčný stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. novembra 2012

Na Račianskom mýte sa nachádza opustený a nevyužívaný stĺp trakčného vedenia. Nakoľko už v dnešnej dobe neplní svoju funkciu, bolo by fajn ho dať preč, aby nešpatil okolie. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania