Prasknuté potrubie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

prasknuta vodovodna trubka. vsade vela uniknutej vody

02. február 2016

Jaro

Co keby si miesto nezmyselneho vypisovania starostovy zavolal na BVS
02. február 2016

Peter

Prasknutú rúrku na fontánke v parku by mal opraviť správca parku, nie BVS. Kontakt na správcu parku nebol nikde v parku vyvesený. Tak sa obraciam na mesto ako zriadovateľa parku. A dobudúcna by som poprosil, niekde na viditeľnom mieste dať aj kontakt na správcu, stať sa môže čokoľvek a riešiť to cez takéto weby čo si len odpinkávajú zodpovednosť medzi sebou asi naozaj nie je efektívne.
03. február 2016

Odpoveď samosprávy

Pitná fontána bola opravená.

Katarína Plvanová
oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a správnych konaní
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania