Prepadnutý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. novembra 2012

Pri vstupe do Auparku od autobusovej zastávky na Panónskej ceste je už dlhodobo prepadnutý chodník. Komplikuje to chôdzu aj za sucha, ale najmä keď naprší a vytvorí sa tam veľká a hlboká mláka. Nakoľko ide o veľmi frekventovaný chodník, chcel by som poprosiť samosprávu, aby túto prepadlinu urýchlene vyrovnala. Hneď vedľa sa zase nachádza vyskočený kus betónu, ktorý môže ohrozovať prechádzajúce autá a preto by bolo fajn opraviť aj ten. Ďakujem.

28. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Predmetná časť chodníka pri Aupark-u nie je v správe Hlavného mesta SR Bratislava, je potrebné obrátiť sa na Aupark, ktorý daný úsek chodníka spravuje. Predpokladáme, že budú mať záujem na príťažlivom a funkčnom okolí ich obchodného centra.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
30. apríl 2013

Anonymný užívateľ

Podnet je neriešený. Minulý týždeň bola stále sa zväčšujúca diera prekrytá doskou, nič viac sa nestalo.
22. január 2014

Anonymný užívateľ

Podnet je vyriešený. Aupark chodník opravil.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania