Rozpadnuté lavičky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. novembra 2012

Na Tomášikovej ulici na zastávke DK Ružinov sú rozpadnuté lavičky. Poprosím jednu opraviť a zvyšky druhej odstrániť. Ležia tam už vyše roka. Ďakujem

16. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, v ktorom ste nás upozornili na rozpadnuté lavičky na ulici Tomášikova. Oznamujeme Vám, že čistotu na zastávkach, osadenie a samotnú opravu lavičiek zabezpečuje Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy prostredníctvom svojej oragnizácie - dopravného podniku.
Uvedený podnet sme im zaslali, aby zabezpečili opravu uvedenej lavičky a odstránenie nečistoty na zastávke Tomášikova.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
11. december 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
k Vášmu podnetu uvádzame, že Mestská časť Bratislava - Ružinov zabezpečila odstránenie lavičiek.


Tatiana Baáriová, kancelária starostu
11. december 2012

R

Dakujeme, Ruzinov. Od magistratu sa naozaj v tomto meste nedockame normalne a rychlo vyriesenej veci. Asponze Ruzinov a Nove Mesto odpoveda rychlo na pdonety a aj ich aktivne riesi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania