Vrak bez značiek

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

auto bez znaciek

22. február 2016

Odpoveď samosprávy

Podnety na dlhodobo stojace autá riešime v spolupráci s mestskou políciou. Podnet im bol zaslaný so žiadosťou o umiestnenie výzvy na odstránenie auta.

OVDŽP, MÚ DNV
05. november 2016

Gabriel Mišík

Vrak zmizol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania