Rozbitý a chýbajúci smetný kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Miriam 05. februára 2016

Na Ružinovskej ulici (neďaleko Slovnaft pumpy na Herlianskej) je rozbitý a vlastne chýbajúci smetný kôš.

08. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme Vám za Váš podnet.
MČ toho času monitoruje miesta, kde sú koše poškodené a v jarných mesiacoch zabezpečí osadenie nových, resp. bude prebiehať oprava predmetných poškodených košov.

S pozdravom


kancelária starostu
16. apríl 2016

Dušan Mosný

Rozbity kôš pri zastávke Herlianska

Nejaký inteligentný a absolutne nie zakomplexovaný človek z nejakého asi osobného dôvodu rozmlátil smetný kôš pri autobusovej zastávke Herlianska.
05. máj 2016

JA

Chýbajúci smetný kôš Ružinovská ulica

Na zastávke Herlianska ulica smerom do mesta je pokazený smetný kôš, odpadky sa hromadia dokola.
10. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
MČ Bratislava - Ružinov požiadala nášho dodávateľa, aby zabezpečil osadenie odpadkového koša na Herlianskej.

S pozdravom

kancelária starostu
17. jún 2016

Klára

Dobry den, už je tu nový kôš, ďakujeme
21. jún 2016

Miriam

Ano, dakujeme :-)
15. február 2017

Nacbo Ynmynona

Chýbajúci smetný kôš - zastávka Herlianska

Prosím o znovuosadenie koša na Ružinovskej, pri zastávke Herlianska. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania