Zavadzajúci citylight

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Prosím o odstránenie (alebo o 90 stupňov natočenie) citylightu, ktorý zavadzia v pešom pohybe na frekventovanom chodníku pri Luxorke. Citylight obmedzuje komfortný pohyb keď zrazu v jednom mieste zužuje použiteľnú šírku chodníka na 60%.

13. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chceli by sme sa Vám ospravedlniť, že na podnet v minulosti nikto nereagoval. Veríme, že ste si všimli posun v komunikácii aký sme minulý a tento rok spravili. V zlepšovaní budeme pokračovať.
Podnet preposielame na kompetentné oddelenie.

S pozdravom
Kto? Oddelenie mestskej mobility

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. jún 2021

Martin Uváček

Kompetentné oddelenie žiaľ ešte nezareagovalo. Podnet neriešený.
14. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom


Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
02. júl 2021

Martin Uváček

Aktuálne foto.
02. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania