Chýbajúce cestovné poriadky

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

na zastavke pri krizi v dubravke su velke kryte tabule na poriadky a oznamy v pristreskoch - prazdne. tabule vyuzit na cestovne poriadky, pripadne krasne a vkusne plagatiky DPB.

11. február 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet ale predmetné vitríny, inštalované na zastávkach v rámci stavby modernizácie električkovej trate v Dúbravke (r. 2014), neboli prevzaté do užívania pre účely vyvesovania cestovných poriadkov a informačných materiálov pre cestujúcich kvôli závažným nedostatkom. Viac informácií môže poskytnúť správa dopravnej cesty, stavebný dozor.
Cestujúca verejnosť však spomínané informácie má k dispozícii, a tieto sú umiestňované na označníky zastávok.


Odb. marketingu a komunikácie DPB
23. február 2016

Ignác gwsssc

Co je tu vyriesene? Ja tomuto systemu absolutne nerozumiem. Cestovne poriadky tam niesu stale, tabule su nefunkcne stale, + DPB klame, lebo na inej zastavke v Dubravke su urcite oznamy v na tabuli v pristresku. A vobec, niekto to staval, niekto to navrhol, niekto to prevzal, niekto to zaplatil a zapricinil, niekto to spravuje, niekto tu na nas vsetkyc serie... toto rozhodne nie je vyriesene.
15. február 2017

Peter Oravec

Vážené OPS, prečo ste označili tento podnet ako vyriešený. Vy sa zadávateľom podnetov takýmto spôsobom vysmievate! Prosím Vás o odpoveď.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania