Nebezpečná "roleta" na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 19. novembra 2012

Na ulici "Cesta na Senec" (príjazd do mesta) je odbočovaci jazdný pruh - smer Zlaté piesky. Každý deň tadiaľto prejdú tisíce vozidiel smerujúcich k nakupnému stredisku. Samozrejme, že prejazd týmto úsekom poškodzuje vozidlá. A vodiči, ktorí toto miesto už poznajú a chcú sa tejto brutálnej rolete vyhnúť, tak prechádzajú do vedľajších jazdných pruhov. Je to nebezpečné miesto!
Kedy konečne magistrát zabezpeči opravu?

19. november 2012

Martin JJ.

Ďalšiu roletu môžu opraviť hneď cestou - na križovatke Rožňavská/Gagarinova!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania