Chýbajúci strom

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 19. novembra 2012

Na Legionárskej ulici v priestore autobusovej zastávky Račianske mýto zostala diera v chodníku po niekdajšom strome. Poprosím strom na toto miesto opäť vysadiť, alebo v ak to nie kvôli nejakým smerniciam možné v priestore zastávky urobiť, tak poprosím zaliať tú dieru asfaltom. Ďakujem.

22. november 2012

JA

Trošku nechápem tomuto podnetu. Podľa počtu zaslaných podnetov z Legionárskej ulice, ide zjavne o obyvateľa tejto ulice. Je taký problém aby ste kúpili 1 strom a zasadli ho? Ja som tak už zasadili v našej MČ 2-jeden krík a 1 strom, keď sme do záhrady sadili iný, bolo mi ľúto ho len tak vyhdiť.
23. november 2012

Peter Oravec

Pre JA:
V rámci tejto logiky by sme si v pondelok mali kúpiť vrecko cementu, zarobiť betón do kýblika a ísť fľakovať diery na chodníkoch a cestách. V utorok by sme si nakúpili stromčeky a šli by sme ich sadiť do všetkých priestorov, kde vyschli a chýbajú. V stredu by sme si nakúpili bielu farbu a šli by sme maľovať priechody pre chodcov. A tak podobne zvyšok týždňa. A začiatkom roka by sme zaplatili magistrátu dane, ktoré si rozdelí na mzdách. Vtipné. Myslíte to vážne? A neviem, čo máte proti počtu podnetov z Legionárskej ulice. Ak tam niekto býva a vidí okolo seba ten hnoj a chce ho zdokumentovať a riešiť, prečo ho takýmito rečami znechucujete?
28. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Sme si vedomí stavu prícestnej zelene v rôznych častiach mesta. Vzhľadom na výrazné šetriace opatrenia však na uvedenú činnosť neboli vyčlenené finančné prostriedky z rozpočtu na rok 2012. Pokiaľ budú v rozpočte na rok 2013 pridelené finančné prostriedky na rekonštrukciu zelene, bude možné ju realizovať ať v budúcom roku.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
28. november 2012

Peter Oravec

Pán Papajčík,
odpovedáte presne ako keď Stano Štepka parodoval Gustáva Husáka v jednej hre RND v 80-tych rokoch: "Áno, máme problémy, vieme o nich. A ak bude treba, ešte dlho o nich vedieť budeme".
S pozdravom
08. január 2013

Peter

Za ten cas co ste pisal tento "sofistikovany" podnet ste sam mohol prispiet rukou k dielu ako hovori kolega vyssie.
08. január 2013

Peter Oravec

Peter, ktorý kolega?
08. január 2013

R

Pravdepodobne mysli kolegu "JA". Mily kolega "JA" a "Peter", co sa tyka vysadzania stromov, aspon tuto cinnost vykonavaju samospravy ako-tak aspon na podnety od obcanov. Co sa tyka pravidelneho upratovania, to uz im az tak nejde a starostlivost o travniky im nic nehovori. Aj preto pravidelne upratujem okolo svojho domu, dosievam travove semeno a travnik aj hnojim. Toto vsetko by mali robit samospravy, takze nerozumiem tomu, preco by som to mal ja, alebo niekto iny robit inde okrem mojej zahrady. Takze tak. A dufam, ze dnes ste uz od rana hore a ako pise Peter Oravec asfaltujete vytlky na ceste pred Vasim domom a vyberate smetne kose, ktore vynasate do zberneho dvora. Potom vas poprosim, aby ste isli odhrnat lopatou sneh na vsetkych cestach okolo domu...Prajem pekny den...
20. marec 2013

Ivan

Strom tam stale chyba,takze podnet je zatial nerieseny.
19. február 2019

Obyvatelka DNV

strom tam je
26. február 2019

Obyvatelka DNV

podnet vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania