Kôš neplní svoju funkciu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Kos neplni svoju funkciu

09. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetná konštrukcia koša bude odstránená v priebeho mesiaca apríl 2016,
počas údržby komunikácií a chodníkov.

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
05. november 2016

Gabriel Mišík

Kôs bol doplneny
10. september 2018

Barbora Glancova

Kôš je už v poriadku, bola som sa tam dnes pozrieť

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania