Znečistené podchody

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Matúš Čupka 30. januára 2010

Na Dolnozemskej sa nachádzajú zničené autobusové zastávky, ktoré využívajú študenti Ekonomickej univerzity

26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa, že odpoveď prišla až takto neskoro. Uvedený podchod prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018, preto žiadame zmenu statusu na vyriešený.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania