"Brod" pri Kostole Sv. Rodiny

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Miriam 25. februára 2016

Slusny bocny pristupovy chodnik ku Kostolu Sv. Rodiny stale chyba.

Ludia su tak roky nuteni sa po dazdoch najprv prebodit "jazerom" na zle vyspadovanom chodniku a potom sa snazit oblukom prejst bahnom bez toho, aby zapadli.

Opakovane nasypanie strku nepomohlo. Je cas urobit normalny chodnik.

29. marec 2016

Miriam

"Preposielam tento podnet kolegom, nakoľko oddelenie životného prostredia nerieši opravy chodníkov.

Ďakujem za pochopenie


Odd. životného prostredia
Miestny úrad Bratislava-Petržalka"
19. máj 2016

Miriam

Ktoré oddelenie MČ sa tym prosím zaoberá? Čakáme na riešenie.
31. december 2016

Miriam

Je tu zima a my sa doteraz brodime bahnom, tenka vrstva štrku nepomohla.
26. jún 2017

Miriam

Na chodník čakáme už skoro 1,5 roka.
06. júl 2018

Miriam

Oprava, cakame uz 2,5 roka.
04. december 2018

Miriam

Čakáme na opravu už skoro tri roky. Pripájam aj aktuálny stav "chodníka" neďaleko smerom k schodom cez Chorv. rameno
04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o doriešení podnetu Vás budeme informovať.




MÚ BA - Petržalka
05. jún 2019

Miriam

Pripájam aj aktuálny stav chodníka zaplaveného počas dažďa za Markovou 9. Žiadame o nápravu, je to dlhodobo, t. j. x rokov neriešené.
05. jún 2019

Miriam

Nedalo sa tadiaľ vôbec prechádzať a vedľa bola len vysoká tráva v bahne.
08. jún 2019

Jana P

"o dorieseni podnetu vas budeme informovat" je taka odpoved, ze az sa hanbim za nasu samospravu, To chcete lud,i ktori tam chodia pravidelne do kostola informovat o tom ze ste to postavili az potom, ako sami zistia, ze tam ten chodnik je, respektive potom, ako budu pol roka chodit okolo rozostavaneho chodnika a bude im jasne, ze chodnik sa pomalu robi? Prosim nedalo by sa aspon povedat ci je stavba naplanovana na tento rok, buduci rok, alebo ze vobec netusite kedy to zaradite do planu? Nechapem toto tajnostkarsvo. Ak by sa ludia opytali na hodinke pre starostu tak im starosta narovinu povie ako sa veci maju, Je to taka skoda, ze starosta vie hovorit pravdu, narovinu a detailne a jeho podriadeni takto stroho :-(
15. september 2019

Miriam

O dorieseni podnetu sme stale neboli informovani a na chodniky uz cakame 3,5 roka!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania