Rozdrtené schody pri hrade

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Ignác gwsssc, 22. februára 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

totalne rozdrtene znicene pomerne nove schody. zjavne bol pouzity zly material. reklamovat,opravit,kontrolovat,udrziavat.

19. jún 2017

Anna Dráľová

Zničené schody v tesnej blízkosti hradu

Dobrý deň,
v turisticky frekventovanej časti, v blízkosti hradu (na konci Zámocnej ulice) sa nachádzajú schody v stave, ktorý má ďaleko od stavu reprezentatívneho. Aby nedošlo k úrazu a aby sa na rozbité schodisko nemuseli pozerať domáci, ani peší turisti, prosím o nápravu.
Ďakujem.
A. Dráľová
20. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať. Po preverení podnetu Vás budeme informovať.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
30. jún 2017

Richard

Rozpadnute schody Zámocká - Palisády

Rozpadnute schody, ktorym sa vyhybaju denne stovky turistov, ktori smeruju na hrad.

14. júl 2017

Ružena

Poškodené schody na Zámockej ulici

V hornej časti Zámockej ulice, medzi poisťovňou UNIQA a garážami SNR, sú rozbité schody, po ktorých chodí denne množstvo turistov..
25. september 2017

Ružena

Hmmm... od 22.2.2016 žiadna odpoveď, ani čin..
12. december 2017

Miriam

Zdevastované schody pod Brat. hradom - Zámocká

Žiadame o ich opravu, je to cesta na hrad (pri nových drevených schodov k hradu naľavo) a chodí tade milión turistov...
12. december 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, samosprávu sme upozornili na Vašu aktualizáciu.

S pozdravom
Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
06. marec 2018

Peter Oravec

Úplne rozpadnuté schody na Zámockej ulici

Fotografie stav dostatočne dokumentujú. Prosím o opravu.
14. máj 2018

Antoan

Rozbité schody životu nebezpečné

Rozbité a poškodené schodisko ohrozuje bezpečnosť chodcov.
15. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že predmetné schodisko je v správe a údržbe hlavného mesta SR Bratislava. Oprava schodiska už bola objednaná a bude vykonaná v priebehu nasledujúcich týždňov.

Ďakujeme za trpezlivosť a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
30. máj 2018

David

Zničené schody a nepokosená plocha pri hrade

Pri hrade, na začiatku Zámockej sú schody v dezolátnom stave a zanedbaná je aj trávnatá plocha pri nich.
04. jún 2018

Anonymný užívateľ

Nebezpecne rozbite schody

cestou na Hrad nebezpecne rozbitne schody
11. jún 2018

Rhonda

Poškodené schody

Poškodené schody a teda defacto nefunkčné. Smutná vizitka na turistickej trase
13. jún 2018

David


Opravene

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.