Zničená dlažba na priechode pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Na priechode pre chodcov pri hrade je znicena dlazba, hrozi ujma na zdravi. Priechod je tiez zle viditelny. Dlazbu opravit,priechod lepsie vyznacit.

29. február 2016

František Brliť

To nie je problém iba tohto priechodu. Zámková dlažba na Zámockej bol jeden veľký omyl. Komunikácia je neudržiavaná, podobných chýb je tam viacej. Odvodnenie pomocou priečnych žľabov je tiež veľký problém. Všetky problémy Zámockej ulice pramenia už zo zlého návrhu. Pre mňa je nepochopiteľné, že Mesto s takýmto návrhom súhlasilo. Skúste si otvoriť okno, keď prechádzate po tejto ulici. Zreteľne budete počuť "hrkotanie" dlažby. Dlažba je nestabilná.
03. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie. Revitalizácia dlažby je naplánovaná v druhom polroku roka 2016.

Oddelenie komunikácie a marketingu
03. marec 2016

František Brliť

Bolo by možné vysvetliť, čo správca rozumie výrazu "revitalizácia dlažby"? Bude sa revitalizovať iba tento malý kúsok komunikácie alebo sa uvažuje s revitalizáciu celej ulice? Ďakujme za prípadnú odpoveď.
18. marec 2016

Peter Oravec

Stav dlažby na Zámockej ulici je zdokumentovaný pri tomto podnete (už takmer 3 (slovom tri!) roky.
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/4207/rozbita-cesta-i-chodnik-a-hrdzavy-pozostatok-davnych-putacov
Bez zmeny, bez riešenia. Zúfalý stav. Zúfalé mesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania