Zničený obrubník a trávnik

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Nacbo Ynmynona 24. februára 2016

Pred pravym odbocenim z Ruzinovskej na Tomasikovu nedockavi vodici sustavne nicia obrubnik a travnik, ktory je uz teraz v dezolatnom stave. Ziadam o osadenie zabradlia alebo nejake ine riesenie, ktore zabrani vodicom nicit travnik a obrubnik.

25. február 2016

Roman

Tu sa rano tvoria 3 jazdne pruhy, kde mozu byt len dva a napriek tomu nedisciplinovani vodici chodia po trave. Toto sa tusim uz riesi velmi dlho ale tusim kvoli pozemkom to nevedia/nechcu vyriesit
17. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Dáme to posúdiť odbornému oddeleniu. Ale mesto určite nebude postupovať v zmysle filozofie, že dá všade kolíky, pretože niektorí občania nemajú elementárny vzťah k mestu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
28. apríl 2017

Nacbo Ynmynona

Vodiči si už v zeleni začali budovať cestu z vyvalených obrubníkov a situácia sa stále zhoršuje. Ako a hlavne kedy plánuje mesto postupovať, aby konečne po rokoch zabránilo ničeniu svojho majetku, za ktorý je zodpovedné?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania