Renault s prepadnutou TK a EK od januára 2011

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
dobrý_sused 26. februára 2016

Poprosil by som o odstránenie (s najväčsou pravdepodobnosťou) nepojazdného Renaultu.
Technická a emisná kontrola mu vypršala v januári 2011.
Pripájam link: http://www.seka.sk/ov/91103B0207142A1A0B0966

23. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Samospráva ani mestská polícia nie sú oprávnené skúmať platnosť technickej či emisnej kontroly. Vozidlá, ktoré nemajú platné tieto kontroly by mali riešiť pri dopravných kontrolách príslušníci štátnej polície, resp. autá, ktoré sú považované za vrak a majú evidenčné číslo (EČV) sú v kompetencii Okresného úradu - odbor pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, ktorému sú takéto nálezy postúpené na priame vybavenie.

kancelária starostu
07. december 2016

Edita Višvaderova

Uz je bez spz
10. december 2016

Dodo dodke@aleboco.sk

A aby to nemusel nikto skumat, pridavam aj STK a EK.
10. december 2016

Edita Višvaderova

Dodo to ste sem nemuseli davat pretoze uz to je nafotene ked tak dajte tam cele auto lebo ked som isla minule tak renault uz nemal spz tak vas prosim nafote cele auto
18. január 2017

viktor

Odstavený vrak bez EČV - Jelačičova

Na zaciatku Jelacicovej pri vjazde ku garazam a k cislu 1 stoji dlhodobo odstavene auto bez ecv a s tk a ek prepadnutou v roku 2011. Zabera tak miesto ostatnym.
06. máj 2017

Dodo dodke@aleboco.sk

Odstaveny renault, Jelacicova

6 rokov tu stoji najmenej...
22. august 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Posledný vlastník vozidla je známi, vec opäť odstupujeme okresnému úradu.

MU Bratislava Ružinov
03. máj 2018

Edita Višvaderova

Vrak je preč
24. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Prosím admina na základe predošlého podnetu označiť podnet ako vyriešený.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania