Vyvalený stĺpik pohodený pri Ružinovskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Nacbo Ynmynona 29. februára 2016

Pri krizovatke Ruzinovskej a Tomasikovej je v trave pohodeny vyvaleny stlpik.

30. marec 2017

Nacbo Ynmynona

Stĺpik je stále na mieste. Prosím o jeho odstránenie. Ďakujem
22. august 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Predmetný stĺpik nie je našim vlastníctvom, v súčasnosti ho prevzal vlastník.

MU Bratislava Ružinov
28. september 2017

Nacbo Ynmynona

Stĺpik je stále pohodený v tráve.
21. apríl 2018

Nacbo Ynmynona

Stĺpik je stále pohodený v tráve.
22. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

MČ Bratislava-Ružinov zabezpečí odstránenie vyvaleného stĺpika.

S pozdravom

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania