Neodtekajúca voda, nesprávna kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 29. novembra 2012

Počas bežných dažďov (nie prívalov) v zákrute sústavne stojí voda, ohrozuje vozidlá, chodcov - pravdepodobne chybné vyspádovanie, upchatý kanál, resp. nečistená komunikácia, špina len natlačená ku kanálu
cesta má 2 roky, takže sa na to záruka asi vzťahuje

31. január 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
podľa informácie z EKO podniku VPS boli uličné vpuste v uplynulých dňoch vyčistené.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
31. január 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

podľa informácie z EKO podniku VPS boli uličné vpuste v uplynulých dňoch vyčistené.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania