Nevhodná svetelná reklama.

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Michal K. 02. marca 2016

Pri hoteli W je na stoziari velmi vyrazna svetelna reklama na stavkovu spolocnost. Svieti a blika intenzivnym modrym svetlom, ktore sa z dialky prilis podoba na zvlastne vystrazne svetla sanitiek, hasicov a policajtov. Je to neprijemne pre ostatnych vodicov.

03. marec 2016

HP

súhlasím
01. apríl 2016

Lubo

svetelná reklama v DNV je katastrofa - Terno svieti do okolitých rodinných domov i bytových domov, intenzita je tak vysoká, že aj do diaľky vyše 2km (vidno aj z Kobyly), pútače pri želez. stanici svietia do okien rodinných domov všade naokolo.
03. november 2018

Obyvatelka DNV

reklama je tu stale a je fakt desiva a nevkusna
09. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v predmetnej veci je potrebné kontaktovať miestny úrad, nakoľko on vydáva stavebné povolenie na stavby - reklamné nosiče.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v predmetnej veci je potrebné kontaktovať mestský úrad, nakoľko on vydáva povolenia na umiestnenie stavby, čo je v tomto prípade reklamné zariadenie.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v predmetnej veci je potrebné kontaktovať mestský úrad, nakoľko on vydáva povolenia na umiestnenie stavby, čo je v tomto prípade reklamné zariadenie.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v predmetnej veci je potrebné kontaktovať mestský úrad, nakoľko on vydáva povolenia na umiestnenie stavby, čo je v tomto prípade reklamné zariadenie.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
03. jún 2019

Obyvatelka DNV

reklama bola nahradena inou
04. jún 2019

Michal K.

mozete prosim pridat fotografiu, ci bol naozaj vyrieseny?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania