Tma na ulici

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
srnec12 04. marca 2016

Nesvieti pouličné osvetlenie na uliciach Čiližská, Vážska.

29. júl 2021

Radka

svetlo v súčasnosti funguje

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania