Rozbitý chodník.

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Vymažte Profil 06. marca 2016

Dalo by sa niečo s týmto chodníkom spraviť. Je využívaní najmä cez letné obdobie. Je to nebezpečné pre ľudský život.

16. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Ako nás informoval správca komunikácie, STARZ pripravuje rekonštrukciu cyklochodníka popri Starohájskej. Súčasťou bude aj prechod cez Kutlíkovu.
Starohájska je v správe MČ Petržalka.

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania