Skládka smetia - Šamorínska, za cintorínom

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: Andrea, 05. marca 2016

V priestore betónového boxu za cintorínom na Šamorínskej ulici vzniká skládka smetia. Prosíme o jej odstránenie. Ďakujeme

07. marec 2016

správa cintorínov

V priebehu dnešného dňa správca cintorína, spoločnosť MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy predmetnú skládku vyčistila.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.