Nerešpektovanie zákazu


V riešení
meno
Anonymný užívateľ 07. marca 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Auta kazdodenne nerespektuju zakaz vjazdu pred Zakladnou skolou Černyševskeho

10. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Výkon dohľadu nad dodržiavaním zákona č. 8/2009 o cestnej premávke vykonávajú výhradne poriadkové zložky (Mestská polícia a príslušníci policajného zboru SR). Je preto potrebné okamžite kontaktovať poriadkové zložky, aby zjednali nápravu.
O probléme vieme, situáciu sme riešili aj s mestskou a štátnou políciou, robí sa aj monitoring lokality zo strany polície, pokuty sa udeľujú pravidelne. Dokonca podnet bol aj medializovaný. Vedenie školy upozornilo rodičov o potrebe rešpektovania zákazovej značky. Problém však spôsobujú aj obyvatelia z okolia, ktorí najmä vo večerných hodinách parkujú v areáli školy.
Veríme, že preventívno-sankčnými opatreniami sa situácia bude postupne zlepšovať.


mestská časť BA-Petržalka
24. máj 2016

Anonymný užívateľ

Kazdodenne porusovanie zakazu vjazdu! Je taky problem raz do tyzdna tam poslat policajta?
16. jún 2016

Anonymný užívateľ

Nic nove na svete...
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie dopravnej situácie na Černyševského ulici v Bratislave, za účelom kontroly parkovania a zamedzenia páchania priestupkov týkajúcich sa protiprávneho státia vozidiel na chodníku.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu ihneď kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.


ml. kom. Bc. Marcela Sabinová
18. jún 2019

Anonymný užívateľ

Staci ked tam pridete hocikedy medzi 7-8 rano a 16-18 popoludni. A mozete kasirovat

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania