Vyvalená značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter 03. decembra 2012

Vyvrátená dopravná značka PRIECHOD PRE CHODCOV. Jantarova cesta. Poprosím opraviť. Ďakujem

30. december 2012

Peter Peter

znacka je opat na svojom mieste. dakujem
15. január 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Nemohol som odpovedať skôr, kvôli nefunkčnému počítaču, ale takéto podnety sa riešia v rámci možností v čo najkratšej dobe od ich zistenia.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania