Vrak Družicová

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Michal 06. marca 2016

Dlhodobo odstavene auto bez ecv, blokuje parkovacie miesto. Pod autom sa hromadia odpadky.

05. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám za podnet.
Spoločnosť AUTO – AZ, ktorá mala spôsobilosť na odťah vrakov a s ktorou Mestská časť Bratislava – Ružinov spolupracovala, momentálne pre bližšie nešpecifikované interné okolnosti vraky neodťahuje. Mestská časť Bratislava – Ružinov v súčasnej dobe pracuje na náhradnom riešení v podobe inej spôsobilej spoločnosti, ktorá bude pre MČ vraky odťahovať. Po doriešení uvedeného stavu budú postupne odstraňované staré vozidlá, ktoré spĺňajú podmienky pre odťah.
S pozdravom.

kancelária starostu
21. august 2016

Tomáš Závodný

vozidlo odstranene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania