Vraky pod obchvatom - Slnečnicová ul.

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Vyriešený
meno
Andrea 07. marca 2016

Pod nadjazdom na D1 na konci Slnečnicovej ul. vzniklo parkovisko nákladných áut, ich majitelia si tam spravili autoservis pod holým nebom, vymieňajú oleje, prezúvajú, prejazdm po tráve ničia všetko okolo. Je tam 1 vrak, ďalšie dve autá sú tam dlhodobo odstavené s defektom alebo bez kolies. Príjazdová cesta tam nie je, iba chodník, ktorí používajú cyklisti lebo chodci a podľa mňa nie je na prejazdy nákladných áut.Pomohli by značky zákaz vjazdu alebo zábrany. Hneď pod ďalším pilierom (bližšie ku Gagarinovej) sa ubytovali bezdomovci ...

07. marec 2016

alkoholik

chcem len dodať ten opel Corsa je provozní aj platna STK A EK ,len chytil v štvrtok defekt rozprával som sa s majiteľom .Tie dodávky prevažaju noviny..takže iba ta jedna dodavka je vrak. takže tu by mohli odstrániť alebo upozorniť majiteľa.... Escort ma platnu STK A EK ale stojí bez pochybu už 3 týždne,stála tam aj skoda felicia modrej farbe tiez niaky ten mesiac potom zmizla takze tak to býva dosť často tam da ju pokazené autíčko a v priebehu mesiaca si ho opravia a zmizne do neznáma....
14. marec 2016

Fero

Zacne to uz laskavo p.Dvorska aj riesit
16. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
konkrétnu situáciu preverí mestská polícia. Budeme Vás informovať.

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
20. marec 2016

Andrea

Koľko tých vrakov treba aby sa to pohlo? TUž je tam ďalší...
20. marec 2016

Fero

Pan starosta nic neriesi, vsetko dlho trva, len sa usmieva na obcanov a riesi zbytocnosti -tak ako teraz chodnik pri dunaji. Su to zbytocne vyhodene peniaze, len aby zalepil ludom oci.Ludia spamatajte sa a dajte si dolu ruzove okuliare.
30. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
preposielame odpoveď veliteľa Okrskovej stanice MsP po prešetrení situácie:

,,Po prešetrení uvedeného oznamu, bolo zistené nasledovné:
Na Slnečnicovej ul. boli fotograficky zadokumentované vraky, ktoré sú v nepojazdnom stave.
S danou situáciou bol písomne informovaný príslušný Miestny úrad (v tomto prípade MČ Vrakuňa), ktorý po preverení vlastníka pozemku zabezpečí ich odstránenie.
V tomto prípade vlastníkom pozemku je Národná diaľničná spoločnosť. MČ Bratislava-Vrakuňa upozorní vlastníka pozemku a ten zabezpečí odstránenie uvedených vrakov."



JUDr. Jaroslav Tuleja
veliteľ Okrskovej stanice MsP
Bratislava - Ružinov
30. marec 2016

alkoholik

To vážne niekoho trapia tieto odstavené vraky .Všetci vieme že všetky ich vraky okrem tej jednej hnilej dodávky majú platnu STK a EK ..takze tento nalepiť výzvu a hotovo
18. apríl 2016

alkoholik

vrak vozidla bol odstránení ( auto bez motora platnej technickej kontroly )zošrotovani bol priamo na mieste podnet viac menej vyriešený
20. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania