Nelogické dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Brano, 07. marca 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pri divadle aréna ne nelogické dopravné značenie. V smere od nábrežia je križovatka bez rozlíšenia prednosti v jazde, čiže mám dať prednosť vozidlám sprava, prichádzajúcim od Incheby po Viedenskej ceste, ale z tej strany je to označené ako vedľajšia cesta a kto to nepozná logicky očakáva, že tá druhá cesta je hlavná.

11. marec 2016

orbitalfunk

Keby si tak radšej niekto otvoril oči, že?
Dopravné značky P 4 sú na všetkých ramenách križovatky zo všetkých smerov, prosím o označenie podnetu ako vyriešený a prispievateľovi odporúčam, aby si najprv poriadne daný stav preveril.
21. apríl 2016

orbitalfunk

Prečo je tento podnet označený ako neriešený?
Ten, kto sem dal tento príspevok si jednoducho nepreveril skutočný stav, tie značky tam sú, prosím prehodnotiť.
21. apríl 2016

Michal Haman

Stav podnetu sa zmenil na neriešený, pretože samospráva do 14 dní od uverejneniu podnute na podnet neodpovedala. Keď tak urobí, status podnetu sa môže zmeniť.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.