Čierne skládky a moč na kamennom

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

v mestskej zeleni pred tescom a za tzv. bufetmi je brutalne vela bordelu az na urovni upne obycajnej bratislavskej ciernej skladky. mnozstvo mocu included. upratat,udrziavat,osadit a pouzivat kamery, povodcov pokutovat. naco platime magistrat? naco platime mestsku policiu?

05. apríl 2016

Ignác gwsssc

Prichodom tepleho pocasia sa k celorocnemu bordelu na Kamennom vratil aj charakteristicky bratislavsky puch mocu a vykalov.
08. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, plocha pri bufetoch bola upravená a uprataná, je naplánovaná celková revitalizácia zelene na Kamennom námestí.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania