Nefungujúce hodiny na Račianskom mýte

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Jana 09. marca 2016

Už niekoľko týždňov sú zastavené hodiny na Račianskom mýte. Na rušnej križovatke, kde tisíce ľudí nastupuje, vystupuje či prestupuje cestou do práce či školy presný čas veľmi chýba, nehovoriac o tom, akou vizitkou je toto lajdáctvo pre cezpoľných či cudzincov. Treba to urýchlene opraviť, to predsa nemôže byť problém!

10. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené hodiny nie sú v správe mesta. Patria súkromnej firme Timeservice, a.s. Spoločnosť prisľúbila, že ich opraví.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania