Bordel a špina v okolí zástavok Toryská - špaky a smeti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
Jakub Vitek 09. marca 2016

V okolí zastávky mhd Toryská a v priľahľom okolí ako napríklad stromoradie pre psíčkarov sa nachádza množstvo odpadu a špakov. Toto prostredie je neúnosné ako môžete vidieť na foto. Navrhujem umiestniť jeden alebo 2 koše na toto frekventované miesto. Tak isto umiesniť kôš pre fajčiarov na voľné miesto po novinom stánku kde môžu fajčiari odhadzovať špaky. Tak isto by som poprosil o zistenie práv na reklamnú tabuľu ktorá vyzerá po záruke. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania