Zväčšenie a oprava zastávky Ekonomická univerzita

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobry den, neviem, ci v tomto nemam kontaktovat skor DP BA, ale chodniky ma na starosti skor MČ. Ide o to, ze spominana zastavka je prilis mala na to, kolko ludi (hlavne studentov) tam pravidelne caka. Hlavne ked raz za cas pride autobus 184, ludia sa zrazaju a len tazko sa da nastupit (najma ked pridu dva rozne autobusy naraz). Okrem toho sa na nerovnom chodniku tvoria velke mlaky, co este zmensuje zastavku a komplikuje situaciu.

07. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet preverili príslušné oddelenia Magistrátu hl. mesta.
Nakoľko za zastávkou MHD sa nachádza stavebný objekt podchodu, nie je možné túto zastávku zväčšiť. Opravu povrchu nástupiska máme v pláne na ďalšie obdobie v druhej polovici roku 2016 resp. budúcom roku 2017 v závislosti od finančných možností rozpočtu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
09. apríl 2016

Miriam

Mohli by ste naskrabat peniazky a stihnut do toho predsednictva EU ;)
21. apríl 2016

Miriam

Dobry den,
Zastavka by sa pokojne mohla zvacsit, pokial by sa na obidvoch stranach zrusila cast steny pri zastavke - na obr. dole vpravo. Su tam 2 vyklenky, ktore teraz niektori vyuzivaju len na vykonavanie malej potreby. Ich zrusenie by podchod podla mojho nazoru nijako neohrozilo.
06. júl 2018

Miriam

"Plechovu" cast zastavky natreli nacerveno, este by bolo treba vyrovnat chodnik na zastavke, lebo tam pri dazdi vznikaju velke mlaky.
12. máj 2020

Martin Uváček

Zastavka bola opravená, povrch zastávky zatiaľ nie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania