Neudržiavaný pozemok

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Pravdepodobne je to pozemok C 6192/78, z tejto ciernej skladky na sukromnom pozemku odfukuje smeti vsade na ulicu, o hlodavcoch nehovoriac, o sukrome vladtnictvo je povinny vlastni da starat aby neohrozoval ostatnych

18. marec 2016

Jozef

uz som to chcel niekolkokrat odfotit, Tomas vdaka za Vas post...
je to hned pri asfaltovej ceste oproti poste,

je to tam hrozne, zvyknu tam chodit aj rozni vyberaci a preberaci smeti, najnovsie niekto aj zvalil cast plota, takze sa tam este lahsie dostanu,,

mestska cast by mala skladku odstranit na naklady vlastnika pozemku a potom vymahat naklady
18. marec 2016

Tomas

dobry vecer p. jozef, mc toto robit nebude peniaze nikdy nevymoze, moze vsak vlastnika vyzvat k naprave, otazne je ci to vobec nejakehi vlastnika ma, kt. sa dokoze o to postarat
11. apríl 2016

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ BA - Rača

Dobrý deň,

Na základe podnetu MU Rača – oddelenia ŽP konanie o odstránení uvedenej skládky vedie Okresný úrad Bratislava – odor starostlivosti o životné prostredie. Skládka sa nachádza na súkromnom pozemku.
Rokovanie s vlastníkom nariadil OU na 19.4.2016.

S pozdravom
13. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe podnetu MU Rača – oddelenia ŽP konanie o odstránení uvedenej skládky vedie Okresný úrad Bratislava – odor starostlivosti o životné prostredie. Skládka sa nachádza na súkromnom pozemku.
Rokovanie s vlastníkom nariadil OU na 19.4.2016.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
19. apríl 2016

Tomas

Vazena p. Miklankova, dnes bolo naplanovanie s vlastnikom pozemku rokovanie. Dostavil sa vlastnik na predmetne rokovanie prosim? Ak ano, co je prosim riesenim? Dakujeme
24. október 2016

Jozef

Prešlo pol roka, a na pozemku žiadna zmena, viď foto z dnes.
Čo na to samospráva?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania