Dosadenie stromov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Damian 13. marca 2016

Prosím Vás bolo by možné dosadenie zelene, resp. stromov, ktoré boli v minulosti vyrúbané na ul. Poničana v blízkosti 12 poschodového vežiaka a rovnako aj viď fotografia dosadiť stromy popri chodníku ústiacemu z Poničana na Eisnerovu, kde sa nenachádza popri chodníkoch nič? V prípade možností ďakujem za riešenie.

15. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Možnosť výsadby stromov na uvedených plochách preveríme. Výsadba drevín je možná iba v prípade, že sa na uvedených pozemkoch nenachádzajú inžinierske siete. V ochrannom pásme inžinierskych sietí je výsadba drevín zakázaná. V prípade, ak to umiestnenie sietí dovoľuje, výsadbu drevín realizujeme najmä v mesiacoch október, november, ktoré sú pre výsadbu stromov najvhodnejšie.

OVDŽP, MÚ DNV
19. marec 2016

jajboli

Pridávam sa, stromy by tu poteili, ale napr. aj na voľnej ploche pre Lídlom.
21. marec 2016

Damian

Ak myslite tu plochu pred Lidlom za tym oplotenym buducim staveniskom...ta patri Lidlu. Ak by im zopar ludi napisalo ziadost na ich hotline mozno by dosadili..zvyknu sa v tomto smere snazit. A tam na tom chodniku je v lete naozaj na umretie ked na ludi prazi..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania