Výtlky na Trhovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Maria M., 14. marca 2016

Na Trhovej ulici, na prechode pre chodcov, je vytlk, ktory je priamo pred najazdom z cesty na chodnik. Vo vytlku sa zasekavaju kolesami detske kociky a starsi ludia, ktori pouzivaju choditka.

Vytlk bol este minuly rok oznaceny na opravu, ale pri ostatnych opravach sa na tuto ulicu nejak zabudlo.

Cez tento prechod pre chodcov vstupuju na chodnik auta spolocnosti OLO na vyvoz odpadu, k smetiakom, ktore su na Saratovskej ulici vedla zastavky MHD "Drobneho", cim tento vytlk dalej zvacsuju.

V case dazda sa, navyse, vdaka tomu na oboch stanach prechodu tvoria mlaky, cez ktore sa neda prechadzat.

Poprosim o riesenie problemu. Dakujem.

22. marec 2016

Odpoveď samosprávy

V apríli začneme postupne opravovať komunikácie, Tradične budú prednostne opravované výtlky po zime, Opravíme aj tento výtlk.
Verejná súťaž na dodávateľa prác bola vyhlásená 10.2.2016 na portáli UVO. Pokiaľ nedôjde k mimoriadnemu zdržaniu začiatkom apríla by sme mali podpísať zmluvu s víťazom súťaže. Medzitým sa aj poveternostné podmienky zlepšia natoľko, že bude možné zahájiť opravy.

Rastislav Bagar, prednosta
08. jún 2016

Maria M.

Uz mame jun a tento vytlk stale nie je opraveny.
01. október 2016

Maria M.

Vyriesene

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.