Odpadky pri Chorv. ramene - Rovniankova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Prosim kompetentnych, aby sa zhostili svojej ulohy

18. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Pozemok nie je v správe mestskej časti. Upozornili sme vlastníka pozemku na potrebu zabezpečenia poriadku. Prisľúbil nám nápravu v dohľadnom čase.


mestská časť BA-Petržalka
23. marec 2016

johnny

Pozemok by mal patriť: Základná umelecká škola Jána Albrechta, Topolčianska 15, Bratislava, PSČ 851 01, SR, tak možno ide o umelecké dielo :)
23. marec 2016

johnny

Pozemok by mal patriť: Základná umelecká škola Jána Albrechta, Topolčianska 15, Bratislava, PSČ 851 01, SR, tak možno ide o umelecké dielo :)
05. apríl 2016

Miriam

Odpadky odpratane, dakujeme
07. december 2016

Miriam

Znova ziadame majitela pozemku o napravu.
01. marec 2017

Miriam

Znova žiadame ZUŠ J. Albrechta o nápravu, je tam zasa odpad.
14. marec 2017

Miriam

Prosím o aktualizáciu - podnet je znova nerieseny
26. jún 2017

Miriam

Podnet je nevyriešený, je tam znova odpad.
28. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Je to pozemok hlavného mesta, mestskej časti BA-Petržalka nebol zverený.

Dnes sme ukázali znečistenie pracovníkom oddelenia životného prostredia z magistrátu hlavného mesta. Prisľúbili, že v priebehu cca 2 týždňov vyčistia celé územie koridoru pre nosný systém MHD, t.j. trasa budúcej električky, kde patrí aj tento pozemok.

MČ Petržalka
13. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet evidujeme, postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. marec 2018

Miriam

Znovu žiadame magistrát o vyčistenie tohto pozemku, je to katastrofálne.
22. marec 2018

Miriam

Detail...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania