Chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. decembra 2012

Medzi zastávkami MHD Jungmannova a Hálova smerom na most SNP chýba už dlho normálny chodník

28. február 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Požiadavku na dobudovanie chodníka evidujeme, žiaľ nie je v kapacitných možnostiach mesta vybudovať takúto investíciu z finančných dôvodov. Bude to možné až keď bude na takúto činnosť vyčlenená potrebná suma v rozpočte hl. mesta po schválení poslancami MsZ.

Mgr. Marek Papajčík
Referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania