Náletová zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Naletova zelen prerasta do chodnika. Zavadzia mamickam s kpcikom. Prosim upravit.

02. máj 2016

Vladimír Šváb

Kedy konečne niekto príde vyrúbať tú náletovú zeleň tak aby bol ten chodník priechodný v celom profile? O pár metrov ďalej je OMV pumpa na Rožňavskej. Tam bol ten istý problém. Pumpári mi povedali, že o chodník sa im stará mesto. Tak keď to vedeli ostrihať a dať do poriadku pri pumpe prečo to pre pána Jána nevedia dať do poriadku o pár metrov ďalej pri zástavke autobusu.
04. apríl 2020

Martin Uváček

Zeleň ostrihaná. Vyriešené.
04. apríl 2020

Vladimír Šváb

Ďakujem ale hlasene to bolo v roku 2016

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania