Opustené a napojazdné vozidlo na kraji vozovky

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 18. marca 2016

Prosím o zabezpečenie odstránenie opusteného vozidla na kraji vozovky na ul. Krajná. Už pár mesiacov zamedzuje výstavbe chodníka na tomto úseku. Má aj papuču od mestských policajtov, nikto to ale nerieši že je tam už pár mesiacov.

18. marec 2016

Filip Likavčan

Vozdilo je prekazkou pri osadzovani schvaleneho dopravneho znacenia a uz len tento fakt dava podla mojho nazoru dovod na jeho odtiahnutie. Prosim Magistrat o trochu iniciativnejsi postup.
18. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
komunikácia Krajná je v priamej správe Magistrátu hl. mesta SR Bratislavy.


kancelária starostu
12. máj 2016

Anonymný užívateľ

Vrak odstavený na krajnici

Opustené vozidlo, už niekoľko mesiacov zabraňuje prechodu chodcov po kraji vozovky na rušnej križovatke Krajná-Galvaniho. Vznikajú tu počas dňa viaceré nebezpečné situácie počas prechodu chodcov a áut. Kvôli tomuto vozidlu sa nedá už niekoľko mesiacov dokončiť provizórny chodník pre chodcov. Vozidlo navyše stojí pod značkou zákazu zastavenie.Žiadam o zabezpečenie jeho odtiahnutia!
Vozovka patrí pod správu Magistrátu hlavného mesta, ten zdá sa nemá orgán na vyriešenie tohto problému!!!
Preto žiadam aby to vyriešila Mestská časť Ružinov a nepohadzovala riešenie tohto problému na Magistrát hl. mesta.
Prip. žiadam aby si problém priamo odovzdali a navrhli spôsob jeho riešenia.
Ďakujem
08. február 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, prekazajuci vrak Peugeot 206 sa uz na predmetnom mieste nenachadza
vozidlo vsak zatial nebolo vyradene z evidencie https://www.stkonline.sk/spz/BA468JO - ktovie, ake su jeho dalsie osudy...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania