Miesto kde školáci prechádzajú cestu bez prechodu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Samuel Paulini 20. marca 2016

Každý deň študenti z dvoch škôl (základná a gymnázium na Českej Ulici) smerujú na zastávku odbojárov. Cesta te však neznačená a školáci preto musia cez nebespečné miesto, kde aj keby ich vodič zrazil, zo zákona by mal na súde výhodu.

05. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania