Chýbajúce značenie cyklochodníka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Branislav Nopp, 19. marca 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobrý deň. Pri OC Vajnoria absentuje dopravné značenie, ktoré by označovalo cyklochodnik.

05. apríl 2016

Branislav Nopp

to je divne, že žiadna reakcia od samosprávy neprišla
06. apríl 2016

Martin Bak

P.Nopp, a je to vôbec cyklochodník? Nedáva to zmysel, šiel by odnikiaľ nikam. A značky sa vo Vajnoroch premnožili, vizuálne začínajú vadiť, hlavne tam kde sú na stĺpe tri či štyri.
06. apríl 2016

Branislav Nopp

Áno, p. Bak je to zdielany chodník, chodci + cyklisti. Pokračovanie je potom smerom na Rendez. Bola to podmienka Vajnor pri povolovani stavby. Určite by stačilo aj vodorovne značenie. Len tu si trocha firma, ktorá zabezpečuje vodorovne značenie nerobí kvalitne svoju prácu, respektive nie je vykonávaná kontrola.
07. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
k Vášmu podnetu ohľadne absentujúceho dopravného značenia – vyznačenie cyklochodníka pri OC Vajnoria uvádzame nasledovné. Na základe konzultácie so stavebným úradom mestskej časti Bratislava-Vajnory, ktorý kolaudoval predmetnú stavbu, boli chodníky pozdĺž OC Vajnoria kolaudované ako chodníky a nie ako cyklochodníky. Z uvedeného vyplýva, že osadené dopravné značenie je v súlade s projektom organizácie dopravy, ktorý bol pre túto stavbu odsúhlasený. Stavebný úrad mestskej časti Bratislava-Vajnory vyzval vlastníka stavby na podanie návrhu na zmenu v spôsobe užívania časti stavby (z komunikácie, na komunikáciu z časti určenú na cyklotrasu tzv. združený chodník) a následne osadil príslušné dopravné značenie pre chodcov a cyklotrasu.

Ďakujeme za Váš podnet a prajeme pekný deň.

S pozdravom


Ing. Zuzana Štorcelová
vedúca stavebného oddelenia
Mestská časť Bratislava-Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava
č. t.: 02/48 22 44 25
storcelova@vajnory.sk
15. august 2016

Branislav Nopp

Je tu vobec nieco nove? Nedavno pribudol od TNT novy chodnik + cyklotrasa (?) smerom na nadjazd - bude sa to este nejak znacit? zatial pribudol len prechod a oddelujuca ciara.

vdaka
26. september 2016

Branislav Nopp

Bol by som rád, ak by niekto kompetentný reagoval na moju poslednú otázku. vďaka
28. október 2016

Branislav Nopp

Tak si odpovedam sam na otazku z 15.8., cyklotrasa od kruhacu smerom na nadjazd uz ma vodorovne aj zvisle znacenie.
Dakujem
28. október 2016

Branislav Nopp

Nie, toto este nie je vyriesene, okolo OC Vajnoria nebolo vyznacena cyklotrasa.
17. máj 2018

Branislav Nopp

Preco bol podnet oznaceny ako vyrieseny?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.