Nutné orezanie konárov v parčíku Kapušianska-Komárnická

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
dobrý_sused 20. marca 2016

Chcem požiadať MČ Ružinov aby vykonala masívny orez konárov v predmetnom parčíku popri chodníku a nielen popri ňom, ktorí ho diagonálne pretína, ako aj pri kontajnerovom stojisku na poslednej fotke. Je potrebné celý tento priestor výrazne presvetliť, pretože je tam až príliš veľká tôňa. Konáre zasahujú vo veľkej miere do chodníka a sú priveľmi na husto a keďže tam nie je lampa, tak v noci to nie je príjemné. Zároveň sa hromadí pri spodných konároch vetrom naviata špina.
Ďakujem vopred.

15. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme Vám za Váš podnet. Na základe vykonanej obhliadky bude rez konárov v parčíku na Kapušianskej zaradený do harmonogramu.

S pozdravom


kancelária starostu
22. november 2016

Odpoveď samosprávy

Mestská časť zabezpečila vykonanie rezu stromov drevín v parčíku Kapušianska – Komárnická a konárov zasahujúcich nad kontajnerovým stojiskom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania