Chýbajúci kanál

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený

Chybajuci poklop kanalu na Zavodnej ulici

21. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

V predmetnej veci vyzveme vlastníka kanalizácie na Závodnej ulici na zabezpečenie osadenia poklopu na Vami uvedenej kanalizačnej šachte v čo najkratšom možnom termíne.

Mgr. Monika Kovácsová
ref. dopravy a miestnych komunikácií
MiÚ Podunajské Biskupice
09. apríl 2016

Tomek

Vyriesene. Dakujem!
18. november 2016

Tomas

Dobry den, asi tyzden po vyrieseni tohto problemu boli poklopy na celej ulici opat rozbite. Kedze sa jednalo o betonove poklopy a nie kovove, zrejme sa nejde o to, ze by ich niekto kradol...mozno zvyseny prejazd kamionov?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania