"Kvalitne" odvedená oprava cesty

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Vladimir 20. marca 2016

Na Tomášikovej ulici pred bankou - odbočka k obytnemu domu - bola dlhodobo prepadnuta vozovka resp. umelo vytvoreny vytlk po neuvedeni vozovky do povodneho stavu po nejakej oprave ci uz plynu alebo vodovodu...to neviem , kazdopadne v nedavnom case doslo k "naprave" a sice k "odbornemu" naliatiu kusku asfaltu do tejto diery. Bolo by mozne aby sa to urobilo naozaj tak ako by sa to urobit malo ? Aby nebolo vobec citit ze tam bol niekedy zasah do tej vozovky? Dakujem

24. marec 2016

Peter Vavro

Niekto musel vykonanie opravy schváliť. Iný na miesto vyslať opravárov. Ďalší pravdepodobne oznámil vykonanie "lajdáckej" práce, opravy. Niekto pravdepodobne prevzal dielo (opravu) a na jej základe uvoľnil opravárovi platbu za vykonané dielo. Zdá sa, že všetci sú spokojní: dostali za svoju lajdácku prácu zaplatené.
05. apríl 2016

Jana Kolárová

politik a politický nominant je vždy spokojný
07. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. V prvom polroku robíme výtlky týmto spôsobom, nakoľko technologické kapacity sú vyťažené v súvislosti s organizáciou predsedníctva.V druhom polroku sa uvolnia a budeme realizovať technologické opravy.

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania