Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Chýbajúci smetný kôš

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený

Zaslal: lubo, 21. marca 2016

Dobrý deň,
Možte prosím zabezpečiť smetný kos na zastávku autobusu pri vajnorii v smere do Vajnor?
Prikladám fotku.

06. apríl 2016

Martin Bak

Plastové sáčky a iné smeti veselo rastú okolo celej Vajnorie. Miesto je veterné, sáčky sa rozlietajú po okolí, preto by tam tých smetných košov malo byť veľa a všade.
19. máj 2016

Sano

S tymto sa stale nic nerobi?

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.