Je tam tá reklama legálne ?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Vymažte Profil 22. marca 2016

Dokedy tam budú tie reklamy ?

Majú platné zmluvy ?

08. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, otázka by mala patriť správcovi / vlastníkovi budovy. Reklamné zariadenie je ako predmet povoľovania záležitosť stavebného úradu -v prípady Bratislavy teda príslušná mestská časť.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
14. august 2023

Asi Tak

Podnet vyriešený. Budova bude prerobená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania